Bengü: Zeki Müren gibi sahnede ölmek istiyorum

Bengü, sevenlerine sürpriz yaptı: “Sırada Sen Varsın” isimli bir single hazırladı. İki Şehrazat şarkısının yer aldığı single ile tüm Türkiye’yi ve Avrupa’yı dolaşan Bengü, “İşim için her şeyi yaparım. Zeki Müren gibi sahnede ölmek istiyorum” diyerek işi konusunda çok hassas ve hırslı olduğunu itiraf etti.

Geçtiğimiz yıla “İki Melek” isimli albümü ile damgasını vuran Bengü, şimdi de “Sırada Sen Varsın” single ile müzik dinleyicisinden tam not aldı. Hem Türkiye hem de Avrupa da verdiği konserlerle sevenlerinin beğenisini kazanan Bengü, işi konusunda çok hırslı olduğunu itiraf edip, “Ben Zeki Müren gibi sahnede ölmek istiyorum. Sahne benim kendimi en iyi hissettiğim yer. Ben bu uğurda var gücümle çalışıyorum. Bir evim bir de arabam var. Diğer kazandığım her şeyi yine işime yatırıyorum” dedi.

Müzik konusunda Ajda Pekkan’ın izinden ilerlediğini söyleyen Bengü, “Ben Ajda Pekkan’ın çizdiği yoldayım. Bu uğurda yani işim izin vermezse çocuk bile doğurmam. Anne olmamayı tercih ederim. İşim her şeyin önünde. Konu işim olunca dünya bile duruyor” diyerek şarkı söylemeden yaşayamayacağını söylüyor.

SEFO – BİLMEM Mİ 2021
BURAY ALAZ ALAZ 2021
OĞUZHAN KOÇ – YOKSA YASAK 2021
DERYA ULUĞ – KANUNLAR GİBİ 2021